cms.weather
-9oC

Podaruj prezent

Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Strefa SPA Hotel Logos Zakopane

Strefa SPA to azyl spokoju z dala od zgiełku i tempa współczesnego świata. To miejsce, w którym budzi się harmonia między ciałem i duszą. Taki jest Logos- niezwykły hotel zaprasza!

Wysokiej klasy kosmetyki dedykowane pielęgnacji w spa, doświadczony personel, różnorodne zabiegi na twarz i ciało, relaksacyjne i odprężające masaże pozwolą poprawić samopoczucie i wygląd.

Strefa SPA w Logos Zakopane utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, dzięki czemu zapewnia ciepłą i luksusową atmosferę, pozwala na zasłużony relaks, podczas którego pod okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów, można poprawić kondycję ciała i umysłu.

Strefa SPA Logos Zakopane jest czynna w godzinach 16.00-21.00

Oferta Strefy SPA:

  • łaźnia parowa; temperatura wewnątrz łaźni to 45-50°C, a wilgotność powietrza sięga 100%, aromatyczna woń olejków relaksuje i uspokaja,
  • sauna fińska; charakteryzuje ją najwyższa temperatura ( od 85-100°C) i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza- tylko 10%,
  • jacuzzi,
    Charakteryzuje ją najwyższa temperatura (od 85 °C do nawet 120 °C) i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%.

    http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/cialo-higiena/rodzaje-sauny-i-ich-przeznaczenie_41866.html
  • studio cardio,
  • siłownia
  • gabinet masażu

Strefa SPA Logos Zakopane dostępna jest nie tylko dla Gości hotelowych. Na chwilę relaksu zapraszamy tu wszystkich chcących z niego skorzystać.

Szczegółowe informacje:
tel.: +48 18 26 37 020
e-mail: hotel@logos-zakopane.pl
e-mail: rezerwacje@logos-zakopane.pl

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij