cms.weather
12oC

Podaruj prezent

Rezerwuj online Rezerwuj
Przejdź niżej

Konkurs

Konkurs fotograficzny: "Zakątek w polskich Tatrach, który mnie urzeka”

I Postanowienia ogólne:

 1. Celem konkursu jest pokazanie piękna Tatr polskich.
 2. Organizatorem konkursu fotograficznego jest Hotel Logos w Zakopanem.
 3. Konkurs ma charakter otwarty i jest bezpłatny
 4. Nadesłanie zdjęć oznacza akceptację regulaminu.

II  Zasady uczestnictwa:

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
 • polubić profil Hotelu Logos Zakopane na Facebooku
 • udostępnić stronę konkursu na swoim profilu na Facebooku
 • oznaczyć osobę z którą planujecie przyjazd do Hotelu Logos
 • przesłać zdjęcie w dużej rozdzielczości (min. 1 MB) Tatr na adres: zakopane@logos-zakopane.pl wraz z następującymi danymi: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy
 1. Organizator przewiduje następujące nagrody:
 • I miejsce: Voucher -2 noclegi w pokoju 2 osobowym w Hotelu Hotelu Logos. Termin realizacji pobytu po wcześniejszym ustaleniu dostępności miejsc po kontakcie z recepcją hotelu ( tel. 18 20 37 020, email: rezerwacje@logos-zakopane.pl) Termin realizacji vouchera od 01.10-21.12.2017. Voucher upoważnia ponadto 2 śniadań, oraz korzystania ze Strefy Spa ( sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi, siłownia, studio cardio), Wi-Fi, parkingu.
 • dwa wyróżnienia
 1. Każdy uczestnik może nadesłać wyłącznie 1 fotografię, biorącą udział w konkursie. Organizator ma prawo niedopuszczenia do udziału w konkursie osoby, która nadesłała więcej aniżeli 1 zdjęcie.
 2. W konskursie nie mogą wziąść udziału pracownicy Hotelu Logos, oraz ich rodziny.
 3. Nadsyłanie zdjęć do konkursu odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, w terminie od 28.07– 30.09.2017 r.
 4. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 03.10.2017 r.
 5. O wyborze zwycięzcy konkursu zdecyduje komisja składająca się z 3 pracowników Hotelu Logos.
 6. Decyzja Organizatora o wygranej konkursu jest niezmienna i nie podlega weryfikacji przez osoby biorące udział w konkursie.
 7. W każdy poniedziałek/wtorek Hotel Logos na profilu na Facebooku publikował będzie nominowane zdjęcie z poprzedniego tygodnia, które jako zdjęcie tygodnia brało będzie udział w dalszej części konkursu.  
 8. Zwycięskie zdjęcie konkursu zostanie opublikowane na profilu Hotelu Logos na Facebooku, a zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą elektroniczną.
 9. Hotel Logos przyzna 2 wyróżnienia, a wyróżnione zdjęcia zostaną opublikowane na profilu Hotelu Logos na Facebooku
 10. Nadesłanie zdjęć biorących udział w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca dane zdjęcie jest jego autorem.
 11. Osoba nadsyłająca zdjęcie oświadcza, iż kwestie ochrony wizerunku osób widniejących na zdjęciu zostały uregulowane, a osoby fotografowane wyraziły zgodę na ich opublikowanie w celach konkursowych
 12. Osoba przesyłająca zdjęcie biorące udział w konkursie przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia osób trzecich, jakie te osoby mogłyby kierować przeciwko organizatorowi konkursu.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania fotografii i tekstów o treściach obraźliwych, naruszających prawa osób trzecich, godzące w uczucia religijne lub prawo polskie, a również zawierające treści wulgarne
 14. Zdjęcie nie może zawierać treści reklamowych, być antyreklamą, a również naruszać wizerunek Organizatora lub osób trzecich
 15. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów   przeprowadzenia konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

III.Postanowienia końcowe

 1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowany Konkurs.
 2. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i   zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
 3. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

 

Szczegółowe informacje:
tel.: +48 18 26 37 020
e-mail: hotel@logos-zakopane.pl
e-mail: rezerwacje@logos-zakopane.pl

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij